Komentarze i oceny [8]
znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE HIFIZESTAWY GŁOśNIKOWEGŁOŚNIKI INSTALACYJNESŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  :: WYPRZEDAŻ ::   ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK SŁUCHAWKI

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zamów produkt przez formularz www

LEGENDARNE BRZMIENIE + IDEALNE DOPASOWANIE
Jednym z pierwszych projektów zrodzonych z pasji Paula W. Klipsch’a były słuchawki. 70 lat później wszystkie słuchawki Klipsch mogą poszczycić się mianem najlepiej brzmiących i najwygodniejszych na świecie. To wszystko dzięki połączeniu naszego legendarnego dziedzictwa akustycznego z mistrzostwem w zakresie zapewnienia wygody użytkowania. Słuchawki Reference Klipsch są zaprojektowane tak, aby minimalizować zmęczenie i zapewnić doskonałą szczelność, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką tak długo, jak tylko masz na to ochotę.

OPATENTOWANE PRZETWORNIKI KLIPSCH BALANCED DYNAMIC (KBD)
W słuchawkach wokółuszne Reference wykorzystano opatentowaną technologię Klipsch Balanced Dynamic (KBD), która przybliża cię do muzyki równoważąc masę membrany przetwornika. Technologia KBD znacząco poprawia jakość dźwięku poprzez redukcję zniekształceń intermodulacyjnych przetwornika (IMD) dzięki usunięciu przewodów z membrany. Zniekształcenia te zmniejszają klarowność i zmieniają dźwięk odbierając mu naturalność. Różnica jest wyraźnie widoczna, bas staje się płynny i dobrze współgra ze średnimi i wysokimi tonami, nie będąc spęczniałym lub odseparowanym. Udoskonalona dynamika tworzy scenę i prezencję znaną jedynie z legendarnych głośników Klipsch.

BEZPRZEWODOWY DŹWIĘK BEZ KOMPROMISÓW
Technologia aptX® i ACC gwarantują bezstratną bezprzewodową transmisję dźwięku. Zaprojektowane, by brzmieć całkowicie neutralnie, słuchawki wokółuszne Reference oferują audiofilski dźwięk bez audiofilskiej ceny. Zwiększona precyzja przetwornika KBD Klipsch zwiększa przejrzystość i artykulację każdego utworu. Zbalansowany przetwornik porusza się jak tłok, co zmniejsza zakłócenia i poprawia rozdzielczość.

KOMFORT
Miękkie i głębokie wymienne poduszki zapewniają większą przestrzeń dla ucha co gwarantuje komfortowe użytkowanie. Nauszniki poruszają się w każdym kierunku, zapewniając równomierny nacisk na całą powierzchnię ucha. Odpowiednia elastyczność pałąka zapewnia komfort nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu.

MOBILNOŚĆ
Słuchawki nasuzne Reference są idealne do podróży - można je złożyć i schować do znajdującego się w zestawie twardego etui z suwakiem. Wytrzymały, nieplączący się kabel pozwala kontynuować odsłuch nawet gdy wyczerpie się akumulator.

Dane techniczne
Przetwornikidynamiczny z ruchomą cewką, pełnozakresowy KG-105
Konstrukcjazamknięte słuchawki nauszne
Pasmo przenoszenia20 Hz- 20 kHz
Impedancja32 ohms
Nominalny SPL110 dB
Obsługiwane profileMultipoint A2DP, AVRCP, Multipoint HFP
Długość przewodu122 cm, nieplączący się, płaski
ZłączeBluetooth, 3,5mm
Wersja bluetooth4.0
Rodzaj zasilaniaUSB
Pojemność akumulatora400 mAh
Czas pracy na akumulatorze20h
Zaięg działania [m]do 10
Kodeki A2DPSBC, AAC®, aptX®
Waga232g
Akcesoriaetui, 102 cm kabel Micro-USB, 122 cm płaski kabel
Dostępne koloryczarny, białyUWAGA! W polu opisowym formularza zamieść informację o wybranym kolorze słuchawek

Dodatkowe informacje:


Powieksz do pelnego rozmiaru Klipsz, Klipsh, Klipch,
Reference On-Ear Bluetooth,

[ Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne Reference On-Ear Bluetooth ]